Rozvrh     Tutoři    Akce    Tutoriály     Materiály     Kontakt

Akce

Opakování učiva Matematiky II. Výuku jsme vedli ve formě opakování vhodné k zápočtům a ke zkouškám.

Ve čtvrtek 3. června se konala online opakovací lekce, kde jsme se věnovali procvičování derivací, jejich užití, algebry a geometrie.

Vysvětlovali jsme principy práce s diferenciálnimi rovnicemi druhého řádu. Výuku jsme vedli ve formě opakování vhodné k zápočtům a ke zkouškám.

Ve čtvrtek 28. května se konala online opakovací lekce, kde jsme se věnovali procvičování derivací a limit.

Vysvětlovali jsme principy práce s diferenciálnimi rovnicemi. Výuku jsme vedli ve formě opakování vhodné k zápočtům a ke zkouškám.

Ve čtvrtek 21. května se konala online opakovací lekce, kde jsme se věnovali analytické geometrie v prostoru a opakování diferenciálního počtu funkce jedné proměnné.

Vysvětlovali jsme principy práce s diferenciálnimi rovnicemi. Výuku jsme vedli ve formě opakování vhodné k zápočtům a ke zkouškám.

V pátek 15. května se konala online opakovací lekce z Matematiky I, kde jsme se věnovaili lineární algebře a analytické geometrii v prostoru.

Vysvětlovali jsme principy práce s funkcí více proměnných. Sestrojovali jsme definiční obory, vytvářeli parciální derivace, které jsme pak používali pro výpočet rovnic tečné roviny a normály funkce. Hledali jsme lokální extrémy funkce více proměnných. Výuku jsme vedli ve formě opakování vhodné k zápočtům a ke zkouškám.

V pátek 24. dubna se konala online opakovací lekce z Matematiky I, kde jsme se věnovaili průběhu funkce a lineární algebře.