Pro koho je centrum určeno?

Mohou k nám přijít všichni studenti VŠB-TU v Ostravě,

Na co se můžu zeptat?

Můžete se zeptat na cokoliv, žádný dotaz není příliš jednoduchý, Vysvětlíme také chybějící nebo zapomenuté znalosti ze střední školy. Položte svůj dotaz co nejkonkrétněji a mějte prosím na paměti, že centrum neslouží k tomu, aby vám někdo vyřešil Váš domácí úkol. Při příchodu alespoň zběžně naznačte váš vlastní pokus o řešení předložených příkladů. Příklady nebudeme řešit za Vás, ale pomůžeme Vám najít správnou cestu k jejich vyřešení.

Kdy můžu přijít?

Otevírací doba je zveřejněna na stránkách centra, viz link msc.vsb.cz Pro staromilce je otvírací doba vyvěšena také na dveřích centra ;)

Jak často mohu chodit?

Tak často a na tak dlouho, jak budete chtít. V centru jste vždy vítáni, ovšem to neznamená, že byste byli středem pozornosti. Bude-li Vás v jeden moment v centru více, bude tutor svou pozornost dělit mezi více lidí. Můžete přijít, nerušeně pracovat a požádat tutora o pomoc v případě nejasností.

Je nás více, kteří potřebujeme poradit. Můžeme přijít spolu?

Ano, pokud to kapacita prostor centra dovolí. Skupinová práce je velmi efektivní, proces učení se urychluje a je také mnohem zábavnější než osamocený boj s matematickými nástrahami, kolegové Vás také rychle upozorní na případné chyby, takže si chybné postupy nestihnete zafixovat.

Kdo vede výuku?

V centru neprobíhá klasická výuka. S Vašimi dotazy Vám poradí tutoři z řad učitelů (viz medailónky tutorů).

Mohu pokládat dotazy e-mailem?

To bohužel nejde. Centrum je potřeba navštívit osobně. Věříme, že se Vám cesta k nám vyplatí ;)

Projeví se má návštěva nějak na mém hodnocení ve škole?

Ne tak, že by Vám návštěva centra automaticky přinesla nějaké body navíc. Věříme však, že díky návštěvě centra porozumíte lépe problematice a to se pak odrazí v úspěšnosti Vašeho studia daných předmětů. Váš vyučující však ani nemusí vědět, že našich služeb využíváte. Evidenci návštěvnosti vedeme anonymně a čistě pro potřeby vyhodnocování a zlepšování činnosti math support centre.

Zpětná vazba

Velmi nám pomůže, pokud zhodnotíte práci tutora a přínos, který jste díky němu zaznamenali. Pomůžete nám zlepšit naše služby. Děkujeme.